HAKKIMIZDA


Anasayfa / Hakkımızda

Bize Ulaşın
Mavera Kimya Hakkında

Temelleri 1983'e dayanan Ergüneş Group Şirketleri bünyesinde bulunan Mavera Kimya, yapıştırıcı sektöründe 25 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Firmamız, mobilyadan otomotive, ambalajdan tekstile kadar birçok farklı sektör ve uygulama alanında sayısız yapıştırıcı ve kimyasal ürünle hizmet vermektedir. Evamelt, Macrofix, Enzel, Fomtex ve Potakim tescilli markalarımız ile Eva, Poliolefin,  Metallocene, Kauçuk Bazlı Hotmelt yapıştırıcılar , Mum Silikon ( Hotmelt Glue Sticks) ile yanmaz özelliklerdeki Sünger Yapıştırıcılarımız başlıca üretimimizi oluşturmaktadır.

Kurulduğu ilk günden beri üstün kalite ve zamanında teslim ilkelerini benimseyen firmamız, sektörün önde gelen firmalarından birisi olmuştur. Yurt içindeki satış noktalarının yanı sıra yurt dışına yaptığı satışlarla kalitesini yurt dışında da aranır hale getirmiştir.

Genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile üretimdeki en önemli unsurun “ KALİTE ” olduğu anlayışıyla, Kalite Kontrolünü ham madde tedariğinden mamül ürün kontrolüne kadar büyük bir titizlikle takip etmektedir.

Firmamız standart üretim formülasyonlarının yanı sıra müşteri sorunlarına yönelik “ ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ ’’ sloganını prensip edinmiştir. Çözüm sürecinde, doğru ve zamanında çözüm üretip bilginin korunmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktadır.

MAVERA KİMYA, çalışanları ve müşterileri ile bir bütün halinde daha kaliteli ve teknolojik ürünler üretmek için yoluna tüm hızıyla devam edecektir.

Yapıştırıcı üretmek bizim için sadece bir iş değil; değer verdiğimiz bir tutkudur.

Bizi Takip Edin...
MAVERA KİMYA
2005 yılında Kayseri’de yapıştırıcı sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübeye sahip kurucuları tarafından BKS KİMYA adıyla kurulan firmamız, 2011 yılı başında MAVERA KİMYA adı ile 3000 m² ‘lik entegre tesisinde son teknolojiyi gözeterek başta mobilya sektörüne yönelik sünger yapıştırıcısı ve Hot-Melt olmak üzere ayakkabı, inşaat, otomotiv, tekstil ve ambalaj sektörlerine yönelik endüstriyel yapıştırıcılar ve kimyasallar üretmektedir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Organize Sanayi Bölgesi 47. cd. No:7 Melikgazi KAYSERİ
Telefon : +90 352 322 25 16 - 17
Fax : +90 352 322 25 18
E-Posta : info@maverakimya.com