Anasayfa / YATAK SÜNGER SEKTÖRÜ

Bize Ulaşın
YATAK SÜNGER SEKTÖRÜ
Mavera Kimya, üstün tecrübesi ile döşeme ve yatak sektörüne yönelik solvent bazlı yapıştırıcılar üretmektedir. Sentetik kauçuk esaslı, yanmaz özellikli ve yüksek katı madde oranlı sünger yapıştırıcıları ile koltuk, kanepe, yatak ve ofis mobilyaları üretimine hizmet vermektedir. Macrofix Sünger tutkalları ile doğru yapıştırıcı ve yüksek yapışma mukavemetini sunmaktayız. Yüksek katı madde oranları, uygun açık kalma zamanı, tek veya çift taraflı uygulama ve maximum sıcaklık mukavemeti sunduğumuz avantajlardan sadece birkaçıdır.

Rahat ve konforlu bir yatak üretilebilmesi için uzun yıllar esnekliğini ve mukavemetini kaybetmeyen yapıştırıcılar kullanılması gerekmektedir. Macrofix Psa tutkalları, her türlü hızdaki otomatik – manuel makinalarda kullanılan, mükemmel yapışma özelliği gösteren, kokusuz ve esnek yapıştırıcıları ile tüm müşterilerine birçok avantajı beraber sunmaktadır. Mavera Kimya’nın PSA yapıştırıcıları, farklı materyallere maksimum yapışma, yüksek esneklik ve yüksek mukavemetiyle öne çıkmaktadır. Macrofix psa yapıştırıcılar, işlem sırasında çok kararlı bir viskozite ve olağanüstü bir ilk mukavemetiyle kullanıcı memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktadır.

Macrofix torba yay hotmelt yapıştırıcıları, torba yay üretiminde dizgileri birbirine yapıştırmada kullanılan mükemmel kalıcı esnekliğe sahip, kokusuz çok kaliteli bir yapıştırıcıdır. Mavera Kimya, torba yay imalatına Eva ve Poliolefin bazlı hotmelt çeşitliliğini sunarak sektör liderlerinin tercihi haline gelmiştir. Her türlü hızdaki otomatik makinalarda kullanılan, mükemmel yapışma özelliği gösteren yapıştırıcılarımız ile müşterilerimize birçok avantaj sunmaktayız.
ST130 MACROFIX Sünger Yapıştırıcısı Sıvı
Detayına Git
TR75 EVAMELT Torbayay Üretimi Granül
Detayına Git
TR90 MACROFIX Torbayay Üretimi Granül
Detayına Git
PO7850 MACROFIX Torbayay Üretimi Yastık
Detayına Git
PO7880 MACROFIX Torbayay Üretimi Granül
Detayına Git
PSA250 MACROFIX Yatak Hotmelti Yastık
Detayına Git
PSA285 MACROFIX Yatak Hotmelti Yastık
Detayına Git
PSA287 MACROFIX Yatak Hotmelti Yastık
Detayına Git
PSA295 MACROFIX Yatak Hotmelti Yastık
Detayına Git
PSA296 MACROFIX Yatak Hotmelti Yastık
Detayına Git
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Organize Sanayi Bölgesi 47. cd. No:7 Melikgazi KAYSERİ
Telefon : +90 352 322 25 16 - 17
Fax : +90 352 322 25 18
E-Posta : info@maverakimya.com