Anasayfa / MUM SİLİKON

Bize Ulaşın
MUM SİLİKON

Mavera Kimya’nın son teknoloji gözetilerek kurulan üretim tesislerinde birçok ürün grubu bir arada dizayn edilerek entegre bir sistem oluşturulmuştur.
Firmamız, Türkiye’deki lider üretim kapasitesi ile yurtiçi ve bölgesindeki yüksek pazar payına sahip en güçlü mum silikon üreticisidir.
Macrofix Mum Silikonlarımız, kişisel kullanımdan endüstriyel kullanıma kadar birçok uygulamayı karşılayacak şekilde çeşitlendirilmiştir. Farklı yapıştırma ve uygulama gereksinimlerini karşılamak adına Eva ve Poliolefin bazlı formüller ile üretilmektedir. Standart üretim formülasyonlarının yanısıra, müşterilerimizin ve pazarın ihtiyaçlarına göre esnek üretim süreci takip edilmektedir. Esnek üretim yapımız, yüksek pazar bilgimiz ve güçlü tedarik zincirine sahip olmamız, müşterilerimize, bu tecrübeden faydalanma imkanı sunmaktadır.
Ürünlerimiz, farklı tabanca ve uygulama özelliklerine göre renk, çap ve uzunluk çeşitliliği ile kullanım avantajları sunmaktadır. 7,4 mm ve 11,3 mm çaplarındaki 30 cm standart boydaki çeşitlerin yanısıra, 10 cm, 15 cm ve 20 cm gibi farklı boy seçenekleri ile tamamen özelleştirebilmektedir. Ayrıca ürünlerimizin kullanım esnasında ipliklenme yapmayan ve yapıştırma sonrası renksiz görünüm bırakan avantajları sayesinde, minimum yapıştırıcı ile maximum yapışma performansı elde etmek mümkündür.
Macrofix ürünlerimizdeki hammadde bileşenleri, RoHS gerekliliklerine uygun olduğundan toksik değildir ve çevre dostudur. Müşterilerimizin koku hassasiyeti dikkate alınarak sağlıklı ve uzun süreli kullanımları düşünülmekte ve kokusuz ürünler sunulmaktadır.

HM965 MACROFIX Mum Silikon 11.5 MM Çubuk
Detayına Git
HM970 MACROFIX Mum Silikon 7.5 MM Çubuk
Detayına Git
HM995 MACROFIX Mum Silikon 11.5 MM Çubuk
Detayına Git
HM990 MACROFIX Mum Silikon 7.5 MM Çubuk
Detayına Git
HM973 MACROFIX Mum Silikon 11.5 MM Çubuk
Detayına Git
HM975 MACROFIX Mum Silikon 11.5 MM Çubuk
Detayına Git
HM980 MACROFIX Mum Silikon 11.5 MM Çubuk
Detayına Git
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Organize Sanayi Bölgesi 47. cd. No:7 Melikgazi KAYSERİ
Telefon : +90 352 322 25 16 - 17
Fax : +90 352 322 25 18
E-Posta : info@maverakimya.com