YATAK / SÜNGER SEKTÖRÜ


Anasayfa / YATAK / SÜNGER SEKTÖRÜ

Bize Ulaşın

SOLVENT BAZLI SÜNGER YAPIŞTIRICILARI

Mavera Kimya, üstün tecrübesi ile döşeme ve yatak sektörüne yönelik olarak solvent bazlı ve hotmelt esaslı yapıştırıcılar üretmektedir. Sentetik kauçuk esaslı, yanmaz özellikli ve yüksek katı madde oranlı sünger yapıştırıcıları ile koltuk, kanepe, yatak ve ofis mobilyaları üretimine hizmet vermekteyiz.
Doğru yapıştırıcı ile yüksek yapışma mukavemetini sağlamak için müşterilerimize Macrofix, Enzel ve Fomtex markalarımız ile farklılık sunmaktayız. Yüksek katı madde oranları, optimum  açık kalma zamanı, tek veya çift taraflı uygulama ve maximum sıcaklık mukavemeti sunduğumuz avantajlardan sadece birkaçıdır.

HOTMELT YAPIŞTIRICILAR

Teknolojik ürün yelpazemiz ile müşterilerimize kaliteli yatak imalatı için gerekli olan tüm yapıştırma çeşitliliğini sunmaktayız. Rahat ve konforlu bir yatak üretilebilmesi için uzun yıllar esnekliğini ve mukavemetini kaybetmeyen yapıştırıcılar kullanılması gerekmektedir. Son yıllarda makina parkurunda meydana gelen gelişmeler ve insan sağlığına verilen önemin artmasıyla yatak imalatında hotmelt yapıştırıcıların kullanımı yaygınlaşmaktadır.

Yatak üretimin her aşamasına kaliteli ürünler ile hizmet eden firmamız,Torbayay yatak imalatına Eva ve Poliolefin bazlı hotmelt  çeşitliliğini sunarak sektör liderlerinin tercihi haline gelmiştir. Her türlü hızdaki otomatik makinalarda kullanılan, mükemmel yapışma özelliği gösteren, kokusuz ve esnek yapıştırıcılarımız ile müşterilerimize birçok avantajı beraber sunmaktayız  

Otomatik ve manuel makinalarda kullanılan basınca duyarlı olarak adlandırılan PSA ( Pressure Sensitive Adhesive) yapıştırıcılarımız, özel kauçuk hammadeler kullanılarak formülüze edilmiştir. PSA yapıştırıcılarımız yan takoz birleştirme ve üst keçeleme işleminde el tabancaları ile spreylenebilirken, otomatik yatak üretim makinalarında da nozullar yardımı ile uygulanabilmektedir.

Ürün İsmi Uygulama İçerik Şekil
Fomtex ST-80 Yatak, Kanepe,Koltuk Vs. Solvent Bazlı Likit
Ürüne Git
Fomtex ST-85 Yatak, Kanepe,Koltuk Vs. Solvent Bazlı Likit
Ürüne Git
Enzel ST-95 Yatak, Kanepe,Koltuk Vs. Solvent Bazlı Likit
Ürüne Git
Macrofix ST-80 Yatak, Kanepe,Koltuk Vs. Solvent Bazlı Likit
Ürüne Git
Macrofix ST-85 Yatak, Kanepe,Koltuk Vs. Solvent Bazlı Likit
Ürüne Git
Macrofix ST-95 Yatak, Kanepe,Koltuk Vs. Solvent Bazlı Likit
Ürüne Git
Macrofix ST-115 Yatak, Kanepe,Koltuk Vs. Solvent Bazlı Likit
Ürüne Git
Evamelt TR-65 Torba Yay Yatak Granül EVA
Ürüne Git
Evamelt TR-75 Torba Yay Yatak Granül EVA
Ürüne Git
Evamelt TR-85 Torba Yay Yatak Granül EVA
Ürüne Git
Macrofix PO-7500 Torba Yay Yatak Granül PO
Ürüne Git
Macrofix PO-7880 Torba Yay Yatak Granül PO
Ürüne Git
Macrofix PSA-250 Yatak Yastık PSA
Ürüne Git
Macrofix PSA-285 Yatak Yastık PSA
Ürüne Git
Macrofix PSA-295 Yatak Yastık PSA
Ürüne Git
Macrofix PSA-296 Yatak Yastık PSA
Ürüne Git
Bizi Takip Edin...
MAVERA KİMYA
2005 yılında Kayseri’de yapıştırıcı sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübeye sahip kurucuları tarafından BKS KİMYA adıyla kurulan firmamız, 2011 yılı başında MAVERA KİMYA adı ile 3000 m² ‘lik entegre tesisinde son teknolojiyi gözeterek başta mobilya sektörüne yönelik sünger yapıştırıcısı ve Hot-Melt olmak üzere ayakkabı, inşaat, otomotiv, tekstil ve ambalaj sektörlerine yönelik endüstriyel yapıştırıcılar ve kimyasallar üretmektedir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Organize Sanayi Bölgesi 47. cd. No:7 Melikgazi KAYSERİ
Telefon : +90 352 322 25 16 - 17
Fax : +90 352 322 25 18
E-Posta : info@maverakimya.com